Photoshop Express

Grafisch

How zekers, bijna vergeten te zeggen dat ik enkele dagen geleden op Photofacts las dat Adobe voor het eerst Photoshop Express getoond heeft aan het publiek. Ik schreef begin maart reeds over Photoshop Express, dat wordt de online light versie van het populaire grafische beeldbewerkingsprogramma. En het gaat er ongeveer zo uitzien:

Screenshot Photoshop Express

Veel meer informatie is momenteel niet bekend, dus ook geen verschijningsdatum. Maar kijk, ga er momenteel maar van uit dat het ergens voor het late najaar is.

Ondertussen is het er éindelijk van gekomen om de Adobe Creative Suite 3 (met o.a. de nieuwe versie van Photoshop) te installeren op mijn computer - de DVD lag al wéken op mijn bureau, stel je voor.

Maar man toch! Wat een hoogst-irritant, lang-aanslepend, zwaar, zenuwslopend installatieproces zeg! Jongens jongens toch, wat een gedoe! Ergernis!

En de programma’s zelf zijn - eens geïnstalleerd - er ook niet lichter op geworden, helaas. Reutel, reutel, kraak, kraak. En Dreamweaver is al mijn sitedefinities kwijtgespeeld. Awoe! Die ga ik nu eens opnieuw instellen zie…

Maar kijk, we zijn weer helemaal up-to-date. En dat is toch wat telt? Hip, maat!

 

2 reacties op “Photoshop Express”


  1. Gravatar Icoon 1 Sis 14 Sep 2007 om 00:34 Quote

    ba, ik vond de installatie sneller gaan dan die van de CS2
    en ik was en ben mijn sitedefinities niet kwijt… - omdat ik op een pc werk??

  2. Gravatar Icoon 2 Karel 14 Sep 2007 om 09:13 Quote

    Haha, ik heb het toevallig ook wel op een PC geinstalleerd hoor :-)

    Bwa, beetje mijn eigen fout. Heb op voorhand DW8 geüninstalld. Maar ja, dat is dan weer de fout van Adobe, uit vorige upgrade-ervaringen weet ik dat meerdere Photoshops naast elkaar komen te staan als je niet eerst de oude versie verwijdert. En zo is het altijd iets.

    Computers, prut!

Laat een reactie achter

XHTML: Je kan deze tags gebruiken <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong> :

Quote geselecteerde tekst




Dit is een artikel op Webpalet.
Gepost op donderdag 13 september 2007 om 08:43
Stem Webpalet

Quote

There are two ways to write error-free programs
Only the third one works.

Recente reacties

RSS